Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-03-13 14:06:59

Myszkowska

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-01
Posty: 9
Punktów :   

Uwaga!

Z racji,że widze jak bardzo macie w dupie ten szczep i to co się dla was robi oświadczam,ze z dniem dzisiejszym mam to w dupie czy coś się będzie działo w tym szczepie,czy sie nie będzie działo,niech każdy sobie robi jak chce wycofuje sie z życia szczepu i zycia gromady będe prowadzić zbiróki,ale wszystkie wyjazdy i wszytsko róbice sobie sami ja się na nich nie pojawie nie wiem jak książe Mycha jak zwykle będzie wam ratował dupe to jest to wasza sprawa moge mu oddać szczep i radźcie sobie sami.
Dziękuje za uwagę.

Offline

 

#2 2011-03-13 15:02:01

Mycha

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: Uwaga!

proszę nie wsadzaj wszystkich do jednego wora. Wiem że nie jest kolorowo ale proszę nie tak radykalnie przecież da się jeszcze coś zrobić i razem możemy dać radę nie każdy nawet wie dlaczego tak się oburzyłaś i z jakiego powodu. Marta no kurde uda się nie zniechęcajmy się choć wiem że nie jest łatwo.

Offline

 

#3 2011-03-13 15:16:13

Myszkowska

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-01
Posty: 9
Punktów :   

Re: Uwaga!

Nie nie wiadomo dlaczego się tak obrusyzłam,a słucham kto ruszył dupe,żeby cokolwiek tu zrobić,żeby cokolwiek ruszyć w tym szczepie.Stanisław równiez przed chwilą napisał mi co mysli,a wiec uważam,ze moja współpraca zostaje zakończona.Z tego co zrozumiałam to równiez 5WGz zostanie rozwiązana,gdyż jedna osoba nie pociągnie takiej ilości osób i się nie dziwie.Bo sama wiem jak trudno było przez rok prowadzic coś takiego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dblegendarysprites.pun.pl www.narutongame.pun.pl www.angels-and-demons.pun.pl www.trzepiecinska.pun.pl www.yaoiplay.pun.pl