Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-03-01 19:57:39

Myszkowska

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-01
Posty: 9
Punktów :   

Wasze pomysły na obóz

Dajcie jakieś pomysły obozowe jaka tematyka piszcie o grach zajęciach itp
Słuchajcie nie chce was męczyć spotkaniami wiecznie dlatego na forum łatwiej nam bedzie sie komunikwoac tlyko prosze wchodźcie.Moje pomysły na tematyke średniowiecze fantazy czyli smoki itd bądx 3000rok. Slucham waszych propozycji,bo ten obóz lezy w waszych dłonaich pokazcie na co was stać,na zimowisku było słabo!!!! Czekam do końca tyg.

Offline

 

#2 2011-03-01 20:26:20

Yeti

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wasze pomysły na obóz

Możemy zrobić grę pod tytułem lądowanie w Normandii. Gra wystarczy że ma kilka punktów około 6. Na każdym jest jakieś proste zadanie. Na 2 pierwszych zdobywają amunicję (butelki z wodą, woreczki z wodą) na trzecim jest już coś innego np. odbicie z rąk wroga "sojusznika". Na innych może być odbicie jakichś miejsc np. arsenału.
Ostatni punkt to zabicie jakiegoś głównego wroga (BOSA). Życie to "mokrość" koszulki. Za bardzo mokra to koniec gry. tak samo jest z osobami na punktach. Też można je zabić w ten sam sposób. ALE MUSI BYĆ CIEPŁO !

Ostatnio edytowany przez Yeti (2011-03-01 20:28:20)

Offline

 

#3 2011-03-01 20:29:16

Myszkowska

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-01
Posty: 9
Punktów :   

Re: Wasze pomysły na obóz

Wszytsko fajnie ,ale najpierw ustalmy tematyke obozu,abysmy mogli dopasowac tą gre czy inne.71 z którego skąlda sie nasz szczep pod takim wzgledem ,ze większosć to moje dzieciaki miało już tematykę wojskowa,wojna itd więc odpuściąłbym im to,zwłaszcza,ze ejst wiele fajniejszych tematów na obóz

Offline

 

#4 2011-03-01 20:42:55

Yeti

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wasze pomysły na obóz

No to może tematyka indiańska lecz już nie chodzi mi o walki z białymi tylko bardziej o życie w zgodzie z naturą.
Muszą się np starać o przychylność bogów żeby minęło zaćmienie słońca, żeby jakaś wichura minęła, Straszny gorąc żeby zniknął tu dzież chłód. Albo żeby zaczęło padać.
Inna tematyka to może jakaś bajka typu MadagaskaR, Odlot.

Offline

 

#5 2011-03-01 20:50:06

Admin VI SzDHiZ

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: Wasze pomysły na obóz

Mam taki pomysł, żeby zrobić tematykę "multi czasową", czyli kilka dni są czasy teraźniejsze które są poświęcone na budowę wehikułu czasu, potem wszyscy przenoszą sie w czasy na przykład epoki kamienia łupanego potem w przyszłości i tak w różne epoki, my bedziemy musieli sie do tego przygotowac w ten sposob, że po przeniesieniu sie w czasie zmieniamy odpowiednio do epoki swoj wygląd, no i oczywiscie, gry, zabawy z tym związane

Offline

 

#6 2011-03-01 20:56:08

Myszkowska

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-01
Posty: 9
Punktów :   

Re: Wasze pomysły na obóz

Powiem tak,Zachary Indianie juz byli lepiej cos nowego obojętnie jak bysmy nie ugryxli Indian to juz było. Co do Stacha jesli wexmiemy taką tematyke,to troche sami siebie palimy na przyszłe obozy.Ale teraz wpał mi nowy pomysł,może starozytność Grecja ,bogowie ,Herkules itd

Offline

 

#7 2011-03-01 20:57:35

Yeti

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wasze pomysły na obóz

Nie głupi pomysł. Od cholery roboty ale jak wszystko wyjdzie to będzie zajebiście że się tak wyrażę. Bo trzeba jakieś stroje przywieźć, odpowiednio podobierać gry. Ale jak wyjdzie to będzie CZAD ! Jestem ZA ! Lecz otwary na nowe pomysły ;>

A popatrz jeszcze lepsze, dużo bogów to dużo gier ;> i czas zaplanowany

Ostatnio edytowany przez Yeti (2011-03-01 20:59:55)

Offline

 

#8 2011-03-01 21:03:00

Myszkowska

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-01
Posty: 9
Punktów :   

Re: Wasze pomysły na obóz

Dokładnie mozna naet byc podzielic nas na rzymian i greków oni mieli różnych bogów więc da sie ejszcze fajniej obmyslec coi jak...a co do strojów to sandały białe przescieradła i w sumie pierdy,dosyc tanio da sie sprawe załatwić.

Offline

 

#9 2011-03-01 21:12:08

Mycha

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wasze pomysły na obóz

A Grekami byli także Spartanie i Wojna Trojańska też pod to podchodzi więc fajna tematyka

Offline

 

#10 2011-03-02 20:55:00

Wiesniara

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Wasze pomysły na obóz

Mi strasznie się podoba ten pomysł z bogami
A może coś w stylu, że w każdy dzień jesteśmy w innym państwie?
Np. jakbyśmy byli w Anglii to musieli by wyglądać tak arystokracko, pić herbatę z palcem u góry w Chinach uczyli by się jeść pałeczkami, w Wenecji musieliby zbudować gondolę, itd. i do każdego kraju byłaby inna gra z nim związana.
Albo tematyka z jakieś książki np. Narnia ?

Offline

 

#11 2011-03-02 21:38:38

Myszkowska

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-01
Posty: 9
Punktów :   

Re: Wasze pomysły na obóz

Z tymi krajami dosyc fajny pomysła,le myslę,ze jak na wasz peirwszy obóz to moze byc zbyt cięzkoa,by dopracować szeczegóły i może wyjśc trochę kichowo..A narni nie czytałam:P Ale pomysł Wery warto przemyslec na przyszły rok

Offline

 

#12 2011-03-13 15:15:31

Mycha

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wasze pomysły na obóz

znaczy się pomysł Wery nie jest zły ale za dużo rekwizytów do przygotowania i mnóstwo pracy przed obozem ale nie jest trudne wymyślenie zajęć do tej tematyki bo jest bardzo szeroka. Ja na chwile obecną uważam jednak że starożytność jest dobra bo przecież też można dużo wymyślać i tematyka jest szeroka bo np jednego dnia można udawać rzymian i zrobić wtedy tak że wszyscy będą przebrani w te prześcieradła i będzie coś na kształt zebrania czy sądu później jakieś ćwiczenia musztry wojskowej jako że rzymskie wojsko musi być zdyscyplinowane innego dnia egipt i wtedy dziewczyny mogą się umalować tak jak egipcjanki a chłopc będą budować jakąś piramidę . chinczycy też byli w starożytności i jedli pałeczkami więc też można jakoś to podpiąć

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wsus.pun.pl www.narutototalgame.pun.pl www.veni-vidi-vici.pun.pl www.biecz24.pun.pl www.wrogowiehordy.pun.pl